PROGRAM NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE

Program na uprawnienia budowlane

Program na uprawnienia budowlane. Który wybrać?

Poniżej są wpisy na forach opisujące program na uprawnienia budowlane:

 

Jestem właśnie po pisemnym i powiem wam, że pisemny to nic strasznego. W moim przypadku 2 tygodnie solidnej nauki i pytania na egzaminie mnie nie zaskoczyły ( no może poza kilkoma ). Jutro ustny i to dopiero będzie szał

Witam Wszystkich
Podobno na egzamin na uprawnienia budowlane są nowe pytania testowe .Bardzo bardzo bym prosiła o pomoc , może ktoś ma spisane same pytania z wiosny 2011 bez odpowiedzi i może przesłać mi je priv.Bardzo dziękuje

Jestem na etapie przygotowania sie do egzaminum, Znalazlem fajny wykaz norm i przepisow gdzie bez zbednego wertowania kartek mozna sprawdzic co jest wymagane na egzaminie po wybraniu konkretnej specjalizacji. stronka to http://inzynieriabudowlana.org/

Absolutnie nie warto chodzić na kurs – strata kasy. Nie ma cudów należy się solidnie uczyć.
Ja zdałam 02 grudnia 2011.
Architektura Izba Dolnośląska. Pisemny trzeba bardzo dobrze znać War tech, prawo bud i bhp, i KPA. Praktycznie zakuć to na pamięć co do joty i pisemny na 100% zdamy. Ustny częściowo kwestia szczęścia przy losowaniu pytań częściowo odpowiedzi z praktyki. Ja miałam:
1. Jaka ma być powierzchnia okna w pokoju o powierzchni 20m2
2. Zaprojektuj i omów schody w budynku zdrowia na poziom +3,75 jednobiegowe dla ewakuacji 321 osób.
3. Zobowiązania architekta wobec klienta to właśnie z etyki
4. Omów jak wykonywane są posadzki i jakie są rodzaje posadzek w zależności od funkcji pomieszczenia?
5. Co to jest: humus, pustak, chudziak, rdzeń?

 

Zgadzam się że jedyne co dobrego wyniosłem z kursu to materiały do nauki.. i tyle. Miałem mało czasu do nauki na egzamin pisemny i przyznam, że bez programu bym nie zdążył.
Dobry program na uprawnienia budowlane znalazłem na stronie http://www.inzynieriabudowlana.org/. Program nazywa się „Tester Uprawnienia Budowlane”. Obsługa jest prosta, a sam program jest dość rozbudowany. Ma wiele funkcji, które pozwalają na efektywne powtarzanie pytań przed egzaminem.
Zresztą samemu można to sprawdzić bo rejestracja w programie jest bezpłatna. Po rejestracji można używać programu z podstawową bazą pytań testowych, a poza tym dostajecie dostęp do wszystkich aktów prawnych wymaganych na egzaminie za free.
Pozdro.

 

Program na uprawnienia budowlane znajdziecie na http://www.inzynieriabudowlana.org/. Jest tam też największa baza opracowanych pytań z odpowiedziami na egzamin ustny. Tego nie ma nigdzie indziej. Dodatkowo, dla tych co mają więcej czasu na naukę będzie komplet aktów prawnych dostosowany do konkretnych uprawnień.

Leave a Reply

http://webtom.com.pl

http://webtom.com.pl